شیرآلات میراب

شیرآلات میراب

شرکت میراب (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1358 با مدلسازی ( قالبسازی برای صنعت ریخته گری) در یک کارگاه 350 متری حوالی میدان آذری تهران و تحت نام فرمینکار آغاز نمود. شروع فعالیت فرمینکار در ابتدای امر با طراحی و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی از قبیل سیلندر لوکوموتیو راه آهن، سیلندر موتورهای درمن دیزل، قطعات چدنی انواع پمپ های سانتریفوژ، جریان محوری و شناور ، چدنی اگزوزهای انواع خودروها  و انواع قطعات حساس مورد نیاز صنعت همراه شد.

مهندس مرتضی توجه در گام بعدی با انتخاب نام میراب عزم شرکت را برای همکاری با صنعت آب و فاضلاب کشور نشان داد و ضمن ایجاد ارتباط با شرکت های صاحب نام صنعت شیرسازی دنیا و کسب تجارب و فن آوری آنان، ساخت اولین سری شیرهای پروانه ای را با کیفیت مطلوب و برابر با استانداردهای بین المللی آغاز کرد. به دنبال این امر شرکت فرمینکار که در سال 1363 به ثبت رسیده بود در سال 1369 به میراب تغییر نام داد.

امروزه میراب با داشتن سه دهه سابقه در صنعت شیرسازی و دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله کیفیت محصول از شرکت لویدز رجیستر و گواهی نامه IMS شامل OHSAS 18001 ، ISO 9001 و ISO 14001 از شرکت DQS آلمان اطمینان خاطر بیشتر مشتریان خود را فراهم کرده و توانسته علاوه بر تامین نیاز داخل کشور سهم قابل توجهی از محصولات خود را به کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر کند.
شرکت کارون خوزستان بعنوان نماینده ی رسمی شرکت میراب در استان خوزستان آماده ی ارایه ی خدمات مشاوره و مهندسی قبل از فروش در رابطه با انتخاب شیرآلات ، تامین کلیه ی محصولات و قطعات یدکی ، خدمات پس از فروش و نصب شیرآلات به کلیه ی صنایع کشور اعم از فولاد و مس ، معادن ، سیمان ، نفت و گاز ، صنایع پتروشیمی و شیمیایی ، نیروگاه ها ، آب و فاضلاب ، صنایع غذایی و دارویی …. می باشد.