اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

اتصالات گالوانیزه توپی (TUPY) ساخت کشور برزیل با کیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار میباشد . اتصالات فوق در انواع زانو , سه راه, سراه تبدیل, تبدیل, مهره ماسوره , مغزی ,چپقی , بوشن ,درپوش و …  جنس چدن چکشخوار و بصورت روکش  گالوانیزه گرم ساخته میشود.

TUPY یک برند برزیلی پیشتاز در زمینه تولید اتصالات دنده ای با بالاترین استانداردهای جهانی و بین المللی است که در سال 1938 با هدف تولید محصولات چدنی در کشور برزیل تاسیس شده است .

محصولات توپی برزیل در بازارهای جهانی و بین المللی بدلیل آلیاژ منحصر به فردی که توسط بنیانگذاران شرکت اختراع شده از سایر برندها متمایز شده است .

TUPY به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده اتصالات دنده ای پیشگام بازارهای جهانی و برزیل است و نزدیک به 80 سال است که محصولات خود را در 5 قاره جهان و در بیش از 40 کشور با گارانتی طولانی مدت بفروش می رساند .

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در دو نوع و مدل NPT و BSP  تولید میگردد که از لحاظ استاندارد رزوه با یکدیگر متفاوت ( در برخی از سایز ها تعداد رزوه در اینچ هر دو نوع برابر میباشد ولیکن در تمامی سایز ها زاویه دنده ها با یکدیگرمتفاوت میباشد)  اتصالات گالوانیزه موجود در ایران از نوع BSP میباشد .

BSP مخفف British Standard Pipe بوده و در مقابل NPT مخفف National Pipe Taper  میباشد .

اتصالات گالوانیزه TUPY BSP تحمل فشار کمتری نسبت به اتصالات گالوانیزه TUPY NPT دارند .